تبلیغات
گروه فرهنگی، قرآنی ندای آسمانی

             گروه فرهنگی، قرآنی ندای آسمانی
                          ماشیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت
نظر سنجی
ارزیابی مطالب این وبلاگ را چگونه می بینید؟

لینک های مفید
حمایت میکنیم

خلاصه و حقیقت و محتوای مهدویت منتهی شدن سیر جوامع جهان به سوی جامعه واحد و سعادت عمومی و امنیت و رفاه و تعاون و همکاری و همبستگی همگانی و حکومت حخق و عدل جهانی و غلبه حق بر باطل. و جنود (الله) بر جنود (شیطان) و نجات مستضعفان و نابودی مستکبران و خلافت مومنان و شایستگان به رهبری یک رجل و ابرمرد الهی است که موعود انبیاء و ادیان و دوازدهمین اوصیاء و خلفاء پیغمبر آخر الزمان است.

 

این محتوا،و این هدف و این پایان وعاقبت مطلوب هر فطرت و خواسته وجدان هر انسان است.
حکومت عدل و نظام الهی و قانون واحد و لو تبعیضات، و برداشته شدن مرزها و آزادی انسانها و برچیده شدن این رژیمها و نظامهای طاغوت بروز مطلوب بشر است.
کدام انسان است که با این همه مظالم و ستمگریها موافق باشد؟ و کدام انسان است که با صرف این بودجه‏های تسلیحاتی سنگین و کمرشکن که برای حفظ رژیمها و مرزهائی است که در اثر تقسیم دنیا به مناطق سلطه و نفوذ طاغوتها و

 

حزبها و گروه‏های طاغوتی برقرار شده است موافق باشد، کدام انسان است که تقسیم ملل دنیا را به غالب و مغلوب و سلطه‏گر و زیر سلطه و استضعاف‏گر و استضعاف شده و پیشرفته و عقب مانده وجدانا قبول داشته باشد.
چرا دسترنج مردم ضعیف و کارگر و کشاورز باید به مصرف تجملات و نگهداری کاخهای مثل کاخ الیزه و کاخ سفید و کاخ بوکینگهام و کاخ کرملین و هزارها کاخ دیگر برسد در حالی که صدها میلیون بشر از حداقل زندگی و خوراک و پوشاک و مسکن عادی محروم باشند؟
این کشور گشائیها و این توسعه‏طلبیها که نمونه‏اش توسعه طلبیهای بی‏حد و حصر آمریکا و شوروی است تا کی باید ادامه پیدا کند؟ این انسانهای محروم که در جمهوری‏های شوروی خصوص جمهوریهای آسیائی آن حق نفس کشیدن ندارند و صدایشان و نظرشان در هیچ کجای دنیا منعکس نیست، در حزب کمونیست شوروی هضم شده و از حق اندیشیدن ساده محروم هستند مگر انسان نیستند؟
این آوارگان فلسطین و این مسلمانانی که در فلسطین و غزه و سواحل رود اردن و جنوب لبنان زندگی می‏کنند طبق چه قانون فطرت پسند باید مورد این همه جنایات وحشیانه حکومت دست نشانده و تحمیلی اسرائیل قرار بگیرند؟ و این پشتیبانی بی‏دریغ آمریکا از این همه ظلم و شرارت و قتل عام

 

کوچک و بزرگ و زن و مرد چه توجیهی غیر از ماهیت صهیونیسیتی حکومت آمریکا دارد؟
این مردم مسلمان و محروم عربستان و حرمین شریعین با این ثروت سرشار و خدادادی که دارند که می‏تواند پرجمعیت‏ترین و وسیع‏ترین کشورهای دنیا را آباد و مترقی و بی‏نیاز سازد چرا باید در فقر و عقب‏ماندگی باقی بمانند، و شاهزادگان سعودی و رژیم کثیف وهابی اموال ملی آنها را به یغما برده و در بانکهای خارجی و در اختیار بیگانگان و استعمار آمریکا بگذارند و آنچه را هم به صورت ظاهر به مصارف حکومت و نگاهداری نظام وهابی سعودی می‏رسانند درحقیقت در شکل معامله اسلحه و غیره به آمریکا برگردانند و بدتر از همه اینکه این روشهای ضداسلامی خود را پای اسلام قلمداد کرده و حکومت خودرا که برخلاف مبانی حکومتی اسلامی است شرعی و اسلام معرفی می‏نمایند.
چرا کارگر و کشاورز در رژیم سرمایه‏داری و سوسیالیستی محکوم به استضعاف است در آن رژیم در استضعاف راکفلرها و هاریمنها و اناسیس‏ها و در این رژیم در استضعاف سازمانهای کارگری وکشاورزی و حزب.
فطرت بشر همه اینها را محکوم می‏کند و ندا و نهضتی را که بخواهد به این نظامها پایان دهد و پیامبرگونه و علی‏وار زمام امور را به دست بگیرد تایید می‏نماید.

 

اگر حکومت جهانی و واحد خواست به سر نبود، و اگر این رژیمها و موضع‏گیریهاشان در برابر یکدیگر بر وجدان مردم تحمیل نبود سازمان ملل و اندیشه حکومت جهانی و ارتش واحد و قانون واحد به بشر عرضه نمی‏شد تا کی سربازان یک حکومت برای دفاع از یک رژیم در برابر حمله رژیم دیگر خونشان ریخته شود هویت مثلا نظام اردن و حکومتهای بزرگ و کوچکی نظیر آن و ارتششان و قوایشان جز حفظ فرمانروائی شخصی مثل ملک حسین یا دیگران چیست آن خونی که در راه حفظ سلطه‏ی ملک‏حسین یا انورسادات یا قذافی یا صدام حسین یا امیر کویت و بحرین و سائر شیوخ ریخته شود در راه چیزی و کسی که ریخته نمی‏شود در راه اسلام و خدا است.
آن جانبازی و آن خونریزی و آن جنگ و دفاعی را فطرت بشر تایید می‏کند که برای اعلاء کلمه الله و سعادت انسان و پاسداری از حقوق انسان و فی سبیل الله باشد همان که اسلام که دین فطرت است و کتاب اسلام آن را چنین تفسیر و معرفی می‏نماید.
الذین آمنوا یقاتلون فی سبیل الله و الذین کفروا یقاتلون فی سبیل الطاغوت
در راه طاغوت در راه استقرار دیکتاتوری پهلوی‏ها و آتاتورکها و هیتلرها و کارترها و استالینها جنگ کردن جنگ با فطرت انسانیت است و اصولا نه فقط فطرت بشر با این مظاهر

 

نفرت‏انگیز موافب نیست طبع جهان نیز مطابقت ندارد و عکس العملهای آن یا به اصطلاح آثار وضعی این اعمال و نابرابریها سلب برکات و خیرات است.
پایان یافتن سلطه بشر بر بشر و برقرار شدن حکومت عدل و نظام الهی و لغو این تبعیضات وبرداشتن این مرزها همه مطلوب بشر است، و این سازمان ملل مصنوعی و آلت دست ابرقدرتها هم مجاز آن حقیقت است اگر عدل نباشد و اگر میل فطری بشر به عدل و امنیت و قانون و سازمانها ی احقاق حقوق نباشد زورمندان و تجاوزگران و سلطه‏جویان ناچار نمی‏شدند که مقاصد سوء خود را در زیر پوشش عدل و صلح و همزیستی مسالمت آمیز، و حسن همجواری و حفظ امنیت، و غیره به مردم عرضه کنند و نیازی به اینکه به ظلم و باطل لباس عدل و حق بپوشانند نداشتند ولی چون فطرت بشر حق و عدل را می‏خواهد و از باطل و ظلم نفرت دارد اینان با اسمهای بی‏مسمی مردم را فریب می‏دهند و حاصل آنکه به قول شاعر «این دروغ از راست می‏گیرد فروغ»
بنابراین اجماع ملل و امم بر اینکه پایان جهان سعادت عمومی است و در دنبال این تاریکیها روشنائی است و مقاومت در برابر حق سرانجامش شکست و نابودی است. این اصل است، اصل فطری است و اصلی است که با سنت جهان و حرکت عالم و یا بنیاد جهان که برحق است موافق است.

 

خدا می‏فرماید که
«و ما جعلنا السموات و الارض و ما بینهما الا بالحق»
باید حق بیاید و جهان را سراسر بگیرد و باطل از بین برود و معنی (قل جاء الحق و رهق الباطل ان الباطل کان رهوقا) در همه جا و همه رشته‏ها آشکار شود.
در قرآن مجید در آیات متعدد به این قانون خلل ناپذیر تصریح شده است و آخرین سخنی که در اینجا متذکر می‏شویم این است که جهان و جوامع بشری در حرکات مختلف خود وتحولاتی که به وجود می‏آید مراحلی را پشت سر می‏گذارد و از تخلیص‏ها و تصفیه‏های گوناگون عبور می‏کند، تا به تصفیه نهائی که به وسیله حضرت مهدی آل محمد علیهم السلام انجام می‏شود برسد در این تصفیه‏ها و تخلیص‏ها به تدریج آنچه باید ساقط شود شناخته می‏شود نظامهائی که باید منحل گردد و روشهائی که باید ترک شود همه شناسائی می‏شوند آنچه مضر است همه مانند کفها و علفهای خشک و هرزه‏ای که روی آبهای سیل‏آسا که در اثر باریدن باران جاری می‏شود ظاهر می‏گردند از میان می‏روند و سودبخش نمی‏شود.
جوامع بشری همه برای پذیرفتن یک تصفیه دامنه دار آماده می‏گردد و همین که منادی عدل و مبشر ظهور حضرت مهدی علیه السلام شروع آن تحول بزرگ را اعلام کند جز معاندین و آنانکه در این تحول باید تصفیه شوند همه خود را برای انجام

 

آن آماده می‏سازند و از آن استقبال می‏نمایند.
ذلک بان الله هو الحق و ان مایدعون من دونه الباطل و ان الله هو العلی الکبیر»


 
[ شنبه 19 شهریور 1390 ] [ 05:41 ب.ظ ] [ گروه ندای آسمانی ]

Weblog Theme By :: Nima Eskandari :: Www.javanskin.ir  ::  Khamenei.ir


درباره وبلاگ


چه انتظار عجیبی!
بین همه منتظران ، عزیز من چه غریبی!
عجیب تر که چه آسان ، نبودنت شده عادت.
چه بیخیال نشستیم ، نه کوششی و نه وفایی.
فقط نشسته و گفتیم:خدا کند که بیایی ...
(بنده زنده باشد و حضرت ...)
چارت مدیریتی گروه فرهنگی،قرآنی
ندای آسمانی

مدیر گروه : احسان حائری زاده

معاونت مالی : علی حسامی

معاونت اجرایی : محمد صالح هژبری

روابط عمومی : علی اكبر انجم شعاع ، هاشم پوراله وردی

گروه پژوهش : آرین عرب ، آرمین عرب

نویسنده وبلاگ : محمد ارجمند

برنامه نویس : محمد امین امجدی

طراحان : میثم خیری و مصطفی رحمانی

آخرین مطالب
لیست آخرین مطالب
طراحی و پشتیبانی قالب
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب